Obrazowanie panoramiczne 2D – Planmeca ProMax 2D S3

Wszystkie potrzebne programy obrazowania

Aparat rentgenowski Planmeca ProMax® oferuje najszerszą gamę programów obrazowania spełniających wszystkie potrzeby stomatologiczne. Użytkownik może wybrać odpowiedni format ekspozycji, aby zminimalizować dawkę promieniowania w zależności od pacjenta czy celu diagnostycznego.

 

 

 

 

Kompletny system do obrazowania twarzowo-szczękowego

Łatwe pozycjonowanie pacjenta

Otwarte pozycjonowanie pacjenta i dostęp z boku minimalizują ryzyko błędów wynikających z niewłaściwego ustawienia pacjenta, pozwalając na swobodne monitorowanie pacjenta z przodu i z boku. Dostęp z boku to ogromne ułatwienie dla wszystkich pacjentów, zarówno stojących, jak i siedzących. Przy pozycjonowaniu pomaga system potrójnej wiązki laserowej, który wskazuje prawidłowe punkty anatomiczne do pozycjonowania.

 

 

 

Interfejs użytkownika zapewnia wsparcie

Kolorowy graficzny interfejs użytkownika usprawnia wykonywanie zabiegu poprzez wyraźnie widoczny tekst i klarowne symbole. Ustawienia są logicznie pogrupowane i łatwe w zrozumieniu, dzięki czemu przyspieszają obrazowanie i pozwalają skupić się na pozycjonowaniu i komunikacji z pacjentem.

  Autofocus – idealne obrazowanie panoramiczne

Wyjątkowa funkcja Autofocus automatycznie ustawia warstwę ogniskową, wykorzystując niskodawkowy obraz podglądowy (scout) centralnych siekaczy pacjenta. Najważniejsze elementy anatomii są używane do obliczenia ustawienia, co pozwala na w zasadzie bezbłędne ustawienie pacjenta do zdjęcia i sprawia, że nie jest konieczne wykonanie kilku prób, zanim uzyska się pożądany wynik. Efekt to doskonałe zdjęcie panoramiczne.

Technologia ramienia SCARA

Aparat Planmeca ProMax® jest wyposażony w zaawansowaną i unikatową technologię robotyczną SCARA (Selectively Compliant Articulated Robot Arm), zapewniającą elastyczne, precyzyjne i złożone ruchy robotycznego ramienia przy obrazowaniu szczękowo-twarzowym.

Korzyści użytkownika SCARA

Precyzyjne i płynne ruchy ramienia pozwalają wykorzystać większą liczbę programów obrazowania niż w przypadku aparatów ze sztywnymi schematami rotacji. Technologia SCARA oferuje doskonałe funkcje obrazowania dla obecnych i przyszłych urządzeń RTG.

Wszystkie potrzebne programy obrazowania

Aparat rentgenowski Planmeca ProMax® oferuje najszerszą gamę programów obrazowania spełniających wszystkie potrzeby stomatologiczne. Użytkownik może wybrać odpowiedni format ekspozycji, aby zminimalizować dawkę promieniowania w zależności od pacjenta czy celu diagnostycznego.

Standard: Podstawowe programy panoramiczne

Standardowy program panoramiczny
Program TMJ boczny (otwarte i zamknięte)
Program TMJ PA (otwarte i zamknięte)
Program zatok PA

Standard

Tryb dziecko (pediatryczny) dostępny dla każdego programu w celu obniżenia dawki

Opcja

Segmentacja pozioma i pionowa

Opcja

Program zgryzowo-skrzydłowy

Opcja: Zaawansowane programy panoramiczne

Program panoramiczny optymalizowany w obszarze stycznych zębów
Program panoramiczny optymalizowany ortogonalnie
Program TMJ boczny-PA
Program TMJ boczny wielokątowy
Program TMJ PA wielokątowy
Program zatoki liniowy PA
Program zatoki boczny

Opcja: Programy tomografii

Cyfrowa tomografia liniowa w aparacie cyfrowym
Tomografia liniowa lub uproszczona tomografia liniowa w aparacie filmowym

Theme: Overlay by Kaira Wszelkie prawa zastrzeżone
Feliksa Przypkowskiego 45/U1, Jędrzejów