Tomograf CS 9000 3D

Najbardziej zaawansowany technologicznie tomograf na rynku CS 9000 3D
High – endowy najbardziej precyzyjny na rynku aparat tomograficzny
Dopasowanie położenia ogniska do kształtu twarzy (maksymalnie uproszczona procedura pozycjonowania)
Oddzielny sensor dla każdego rodzaju obrazowania
Najnowsze innowacyjne rozwiązanie technologiczne
Unikalny system autotracingu punktów referencyjnych i automatyczne programy do planowania leczenia
Krótki czas rekonstrukcji 3D, łączenie badań trójwymiarowych tzw. stitching
Zapis badania w formacie DICOM 3.0 i integracja z systemem DICOM
Oprogramowanie pozwalające na przeglądanie badań 3D i projektowanie zabiegów implantologicznych
System szkoleń, wsparcie inżynierów oraz pełna dwuletnia gwarancja

Opis produktu:

Dzięki unikalnej możliwości łączenia trzech technologii: pantomografii, cefalometrii i obrazowania w trójwymiarze System Carestream CS 9000 3D jest doskonałym i kompletnym narzędziem do diagnostyki zewnątrzustnej.
Najwyższa na rynku jakość badań została połączona z wszechstronnością produktu. Aparat może być w każdej chwili rozszerzany o funkcję cefalo lub bezpiecznej dla pacjenta tomografii komputerowej tworząc zunifikowaną platformę diagnostyczną.
Opracowana w laboratoriach Carestream technologia pojedynczej ekspozycji „One Shot” optymalizuje jakość zdjęcia głównie przez likwidację zniekształceń charakterystycznych dla innych technik. Akwizycja trwa krócej niż sekundę zmniejszając tym samym ryzyko konieczności powtórzenia zdjęcia ze względu na poruszenie się pacjenta.
CS 9000 C oferuje szeroką gamę formatów cefalometrycznych począwszy od zdjęć całej czaszki (30 cm x 30 cm), poprzez standardowe (18 cm x 24 cm), po radiogramy małego pola minimalizujące dawkę promieniowania.
W rozszerzonej wersji 3D – System CS 9000 staje się wszechstronnym tomografem idealnym dla implantologów (symulacja pozycjonowania implantów) i ortodontów (autotracing i automatyczne programy do planowania leczenia). Regulowana ogniskowa doskonale pomaga w pozycjonowaniu dostosowując się automatycznie do budowy morfologicznej pacjenta. Wyjątkowo proste, ale w pełni funkcjonalne oprogramowanie pozwala szybciej i bardziej precyzyjnie postawić diagnozę i opracować plan leczenia.

Theme: Overlay by Kaira Wszelkie prawa zastrzeżone
Feliksa Przypkowskiego 45/U1, Jędrzejów