Panoramiczny aparat rentgenowski Planmeca ProOne

    Kompleksowy panoramiczny aparat rentgenowski zaprojektowany z elegancką prostotą. Jest to produkt nowoczesny i innowacyjny, zapewniający szeroki wachlarz funkcji diagnostycznych oraz doskonałą jakość obrazu w kompaktowej i łatwej w obsłudze formie.

Interfejs użytkownika zapewnia wsparcie

Kolorowy graficzny interfejs użytkownika usprawnia wykonywanie zabiegu poprzez wyraźnie widoczny tekst i klarowne symbole. Ustawienia są logicznie pogrupowane i łatwe w zrozumieniu, dzięki czemu przyspieszają obrazowanie i pozwalają skupić się na pozycjonowaniu i komunikacji z pacjentem.

Łatwe pozycjonowanie pacjenta

Otwarte pozycjonowanie pacjenta i dostęp z boku minimalizują ryzyko błędów wynikających z niewłaściwego ustawienia pacjenta, pozwalając na swobodne monitorowanie pacjenta z przodu i z boku. Dostęp z boku to ogromne ułatwienie dla wszystkich pacjentów, zarówno stojących, jak i siedzących. Przy pozycjonowaniu pomaga system potrójnej wiązki laserowej, który wskazuje prawidłowe punkty anatomiczne do pozycjonowania.

Autofocus – idealne obrazowanie panoramiczne

Wyjątkowa funkcja Autofocus automatycznie ustawia warstwę ogniskową, wykorzystując niskodawkowy obraz podglądowy (scout) centralnych siekaczy pacjenta. Najważniejsze elementy anatomii są używane do obliczenia ustawienia, co pozwala na w zasadzie bezbłędne ustawienie pacjenta do zdjęcia i sprawia, że nie jest konieczne wykonanie kilku prób, zanim uzyska się pożądany wynik. Efekt to doskonałe zdjęcie panoramiczne.

Program przekrojów

Aparat Planmeca ProOne® oferuje szeroki zakres programów obrazowania spełniających różne potrzeby radiograficzne. Użytkownik może wybrać odpowiedni format ekspozycji, aby zminimalizować dawkę promieniowania w zależności od pacjenta czy celu diagnostycznego.

Optymalne programy obrazowania

Opcja segmentacji poziomej i pionowej dla programu panoramicznego

Theme: Overlay by Kaira Wszelkie prawa zastrzeżone
Feliksa Przypkowskiego 45/U1, Jędrzejów