Unit stomatologiczny Heka Dental UNICLINE 5D

Po co decydować się na kompromis w kwestii materiałów, skoro możesz wybrać unit stomatologiczny z aluminium, gwarancję długotrwałej jakości.
Elastyczność i indywidualny projekt zmieniają Twój unit stomatologiczny w aktywnego partnera. UnicLine 5D to elegancki, funkcjonalny i ponadczasowy projekt, przyjazny dla otoczenia.

Całkowita kontrola za pomocą nogi

Unikatowy, opatentowany sterownik nożny może być aktywowany ze wszystkich stron, zarówno prawą, jak i lewą nogą, co sprawia, że Twoja pozycja przy pracy nie musi być cały czas taka sama. Sterownik nożny reguluje prędkość i siłę wybranych narzędzi.

Za pomocą środkowego pierścienia sterownika można wybierać funkcje rozpylacza, można aktywować silny, mechaniczny wydmuch oraz zmienić obroty mikrosilnika.

Program posiada również trzy wybrane wcześniej prędkości mikrosilnika lub oscylacji urządzenia ultradźwiękowego. Za pomocą górnej części sterownika nożnego mozna włączać światło operacyjne lub wezwać asystenta.

Za dotknięciem palca

Klawiatura z funkcjami pomocniczymi umieszczona jest w bocznej części stołu narzędziowego i za jej pomocą kontrolować można funkcje zegara, światło, czas utwardzania, wezwanie asystenta oraz funkcje spluwaczki. Ponadto można przetestować mikrosilnik.

Szeroki zakres opcji

UnicLine może posiadać od 3 do 6 narzędzi zamocowanych na zrównoważonych sprężynach lub z częściowym wsparciem. Każde z nich jest oddzielnie umieszczone na moście. Można wybrać z ponad 20 różnych narzędzi. Wszystkie funkcje narzędzi można kontrolować sterownikiem nożnym.

Opróżnianie kanałów wodnych

UnicLine może również zostać opcjonalnie dostarczony z systemem higienicznym, gdzie woda jest usuwana z rurek. Zalecamy stosowanie tej opcji jeżeli unit nie jest użuwany przez ponad dwa dni.

Czyszczenie węży ssących

UnicLine 5D jest dostępny z unikatowym automatycznym systemem do czyszczenia węży ssących, który aktywowany jest poprzez jednorazowe uciśnięcie. W ten sposób węże ssące są dezynfekowane i można rozpocząć leczenie nowego pacjenta. Podczas leczenia pacjenta węże ssące można dezynfekować w sposób ciagły.

 

Wybrane cechy UNICLINE

  • Joystick – indywidualne umieszczenie do 3 joysticków umożliwia Tobie i Twojemu asystentowi utrzymanie idealnej pozycji pracy;
  • Łatwy w czyszczeniu – obicie UnicLine można łatwo zdjąć do czyszczenia;
  • Komfort pacjenta – kompensacyjne ruchy oparcia oraz siedzenia, jak również zintegrowany podłokietnik sprawiają, że pacjent może wygodnie siedzieć podczas całego leczenia;
  • Elastyczność – UnicLine dostarczany jest z elastycznym ramieniem teleskopowym, które można dostosować do optymalnej pozycji zarówno podczas pracy z asystentem, jak i bez asystenta;
Theme: Overlay by Kaira Wszelkie prawa zastrzeżone
Feliksa Przypkowskiego 45/U1, Jędrzejów